Łatwa organiczna uprawa roślin z BIOTABS

Łatwa organiczna uprawa roślin z BIOTABS
12 stycznia 2016 herbshydroadministruje

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/trady/domains/uprawiamwlasnejedzenie.pl/public_html/wp-content/themes/atelier/swift-framework/content/sf-post-formats.php on line 89

Produkty firmy Biotabs to kompleksowe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu aby zajmować się swoimi roślinami a chcę używać nawozów organicznych. Łatwość użytkowania, ekologia i kompleksowe rozwiązanie to argument przemawiające za produktami firmy Biotabs. Raz nawozimy. Później podlewamy tylko czysta wodą.

Produkty Biotabs, między innymi zawierają pożyteczne bakterie glebowe oraz grzyby i pleśnie korzenne.

Produkty są wolne od nasion chwastów i patogenów i nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Produkty są dopuszczone do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) i są przyjazne dla środowiska.

 Jednym z najważniejszych grzybów glebowych, które dostarczamy jest grzyb mikoryza. Z natury, 85% roślin żyje w połączeniu z mikoryzą. Są to przydatne grzyby glebowe, 

które wchodzą w symbiozę (współpraca) z roślinami ,skutecznie zwiększając zasięg korzeni ,podobnie też jak współpraca z pożytecznymi bakteriami glebowymi. Prowadzi to do wzrostu zdolności absorpcji korzeni aż o 700%,a wtedy rośliny wchłaniają wodę i składniki odżywcze znacznie łatwiej. I co równie ważne, korzystne grzyby i bakterie glebowe całkowicie zajmują przestrzeń wokół korzeni, zostawiając znacznie mniej możliwości dla zagrożeń patogenów.

 Rośliny są często uprawiane w dezynfekowanej glebie, lub o podłożu jałowym. Następuje wtedy brak przydatnych grzybni(mikoryza) i bakterii glebowych wokół korzeni. Ten brak pomocników sprawia, że rośliny są bardzo wrażliwe i często narażone na niebezpieczeństwo.

BIOTABS oferuje rozwiązanie tego problemu. Poprzez dodanie dużych ilości użytecznych grzybów glebowych i bakterii , wzmacniasz swoje rośliny,które są o wiele bardziej odporne na stres ,choroby, zakażenia czy susze.

 A) Produkty podstawowe:

 1. BIOTABS

Poprzez dodanie dużych ilości użytecznych grzybów glebowych i bakterii ,wzmacniasz swoje rośliny,które są o wiele bardziej odporne na stres ,choroby, zakażenia czy susze.

 
 2. ORGATREX

To w 100% nawóz organiczny w formie płynnej .Ten wzmacniacz organiczny zawiera: mączkę z lucerny ,melasa mieszane ,wywar z kalii ,tlenek krzemu ,oraz pył skalny jako podstawa dostępnych makro/mikroelementów. ORGATREX jest zatwierdzony przez British Soil Association, jako nawóz organiczny do użytku we wszystkich uprawach (dla wzrostu i kwitnienia)

 B) Zestaw polepszający kompleksowo jakość gleby
 

Jest to w 100% organiczny system odżywiania i wspierania podłoża dla roślin. Nasza rewolucyjna, w 100% organiczna metoda, opiera się przy użyciu korzystnej dla gleby grzybni oraz bakterii.

Dodając duże ilości grzybni i bakterii do Twojego podłoża ,spowoduje to spektakularne polepszenie życia w glebie .

Wraz z polepszeniem warunków życia w glebie ,polepszy się odporność roślin przeciw chorobom i szkodnikom ,a rośliny będą mogły spożytkować całą swoją energię na wspaniały wzrost i kwiaty.

 Zestaw zawiera:
 1. Biotabs

2. Orgatrex

 Dodatkowo preparaty polepszające jakość gleby
  • bactrex –  jest to mieszanka ośmiu różnych bakterii glebowych, pleśni z rodzaju Trichoderma oraz kwasów humusowych
  • mycotrex – to mieszanka 9 gatunków zarodników grzybów .Jednym z najważniejszych grzybów glebowych, które dostarczamy, jest grzyb Mikoryza
  • startrex  to nawóz organiczny poprawiający właściwości gleby o wysokiej zawartości pożytecznych bakterii glebowych. Poprzez wymieszanie podłoża z Startrex ,natychmiastowo pobudzisz swoją ziemie do życia ,szybko ukorzeniając młode rośliny.
 UWAGA! Biotabs nie może sprawdzić warunków użytkowania, stosowania lub przechowywania,nabywca jest całkowicie odpowiedzialny za wyniki, lub szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z naszych produktów. Wszystko co musisz zrobić, to postępować zgodnie z naszymi prostymi instrukcjami uprawy.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*