O nas

Profesjonalny salon stacjonarny oraz sklep internetowy dla wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą uprawą w zamkniętych pomieszczeniach, na tarasach,  balkonach, w ogrodach i szklarniach. Oferujemy zarówno profesjonalny sprzęt do uprawy typy indoor, jak również na otwartych przestrzeniach.

Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania dla ludzi pragnących szybko i efektywnie uzyskać satysfakcjonujące efekty uprawowe bez zbędnego wysiłku. Dotyczy to zarówno małych ogródków balkonowych, jak też upraw wielkoobszarowych. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne systemy i nawozy do upraw bezglebowych oraz nowoczesne rozwiązania dla upraw ziemnych.

Nasza kadra może poszczycić się dyplomem uczelni wyższej z zakresu uprawy
i zastosowania roślin zielarskich i alternatywnych. Na bieżąco współpracujemy z zespołem naukowym krakowskiej uczelni wyższej.

Jeśli chcesz jeść świadomie i zdrowo – UPRAWIAJ WŁASNE!

Co nas wyróżnia?

1

Wyższe wykształcenie rolnicze – ukończony Uniwersytet Rolniczy w Krakowie na kierunku „Uprawa i zastosowanie roślin zielarskich i alternatywnych”. Aktualnie kontunuowanie kształcenia w Instytucie medycyny klasztornej w Katowicach Panewnikach.

2

Wykształcenie wykorzystujemy praktycznie: sami uprawiamy własne jedzenie, piszemy bloga tematycznego, prowadzimy kursy i szkolenia ( w tym internetowe).

3

Produkty importujemy bezpośrednio od producentów,
z takich krajów jak Holandia, Hiszpania, Niemcy, Rosja.